Adresa loděnice:
Lodnická 445/1a, Praha 4 - Hodkovičky, 147 00

Nepůjde-li Vám do navigace zadat ulice Lodnická, použijte místo ní ulici V Náklích.

AUTOBUSEM:
Pojedete autobusem č. 106, 121 nebo 190.
Vystoupíte na zastávce "Černý kůň."
Po mostě nebo přes zebru přejdete tu dvouproudou hlavní silnici (ul. Modřanská)...
(jak dále - viz níže)

(Pozn. Pojedete-li busem č. 190 ve směru od Nádraží Braník: nemusíte nic přecházet, stačí zajít za roh a podejít tak tramvajový viadukt.)
TRAMVAJÍ:
Pojedete tramvají č. 3, 17 nebo 21.
Vystoupíte na zastávce "Černý kůň."
Z tramvajového viaduktu sejdete dolů, ale nebudete přitom přecházet (ani po mostě) přes tu dvouproudou hlavní silnici (ul. Modřanská)...
(jak dále - viz níže)

...dole se k tramvajovému viaduktu (mostu) postavíte zády a po asfaltové cestě půjdete (ul. V Náklích) pořád rovně (celkem cca 5 minut) směrem k Vltavě. Během této cesty podejdete jiný viadukt (vlakový) a následně minete (po obou stranách asfaltové cesty) golfová hřiště. Na konci asfaltky už uvidíte po pravé straně obrovskou budovu - loděnici. Po schodech nahoru vyjdete na terasu, kterou rovně přejdete až na druhý konec, a po dalších schodech vyjdete přímo do samotné loděnice.


AUTEM:
- ve směru z centra: Od Barrandovského mostu pojedete pořád po hlavní (ul. Modřanská), až minete po levé straně tramvajovou smyčku v Braníků, těsně před ní je světelná křižovatka s odbočkou vpravo pod viadukt, ale tam ještě neodbočujte. Pojedete ještě cca 500 m rovně (během toho podjedete vysoký most - Branický most neboli Most Inteligence) a odbočíte vpravo hned pod další tramvajový viadukt (do ul. V Náklích), který vypadá stejně jako ten v Braníku před tramvajovou smyčkou.
- ve směru do centra: Pojedete z Modřan po hlavní ulici - Modřanská až ke křižovatce, přes kterou je pěší most. Na křižovatce odbočíte vlevo po tramvajový viadukt (most) do ulice V Náklích.

Po odbočení podjedete cca po 200 m jiný viadukt (vlakový) a následně minete (po obou stranách asfaltové cesty) golfová hřiště (to už budete v ulici Lodnická). Na konci asfaltky už uvidíte obrovskou budovu - loděnici. Po schodech nahoru vyjdete na terasu, kterou přejdete až na druhý konec, a po dalších schodech vyjdete přímo do samotné loděnice.

________________________________________________________________________________________________________
Více informací:
Mgr. Linda Novotná - tel: 604 337 913, e-mail:
vydry@volny.cz